سایت خبری خودرو 20

آپشن های خودرو های لوکس

آپشن های خودرو های لوکس

آپشن های خودرو های لوکس

آپشن‌های مختلف در خودروها به سه بخش آپشن‌های رفاهی، آپشن‌های ایمنی و آپشن‌های تقویتی تقسیم می‌شوند که هر کدام طبق شرح وظیفه‌ای که برای آنها تعریف شده، در خودرو در اختیار راننده هستند. وجود آپشن‌های مختلف در خودرو علاوه بر امکاناتی که در اختیار راننده و صاحب آن قرار می‌دهد باعث می‌شود هزینه پرداختی مشتری برای خرید آن خودرو نیز افزایش پیدا کند و طبیعتا در خودروهای نسبتا گران‌قیمت و لوکس چیزی که ارزش خودرو را تغییر می‌دهد، امکانات و آپشن‌هایی است که در خودرو استفاده شده است.

اما یکی از سوالاتی که معمولا برای مردم پیش می‌آید این است که آیا آپشن‌هایی که شرکتهای مختلف نسبت به تبلیغات آن مصرانه پافشاری می‌کنند، مورد استفاده مداوم و بلند مدت راننده و صاحب خودرو خواهد بود و یا نسبت به هزینه‌ای که مشتری پرداخت می‌کند، کارایی کمتری دارند؟

این قضیه به حدی حاد و جدی است که بعضا دیده می‌شود بعضی از افراد، ماهها پس از خرید خودرو متوجه بعضی از امکانات خودرو می‌شوند که حتی بابت آن امکانات، هزینه زیادی پرداخته‌اند و اگر نیاز به آنها نداشتند، می‌توانستند با هزینه کمتری خودرو خریداری کنند.

.

در ادامه به ۶ آپشن که معمولا بسیاری از افراد یا آشنایی کافی با آن ندارند و یا اینکه قبل از خرید تصور اشتباهی از آنها دارند، معرفی می‌کنیم که می‌تواند در تصمیم‌گیری شما برای خرید خودرو موثر باشد.

شیفتر پشت فرمان
یکی از آپشن‌های تقویتی موجود در خودروها پدال! شیفتر پشت فرمان است که در گذشته صرفا برای خودروهای! مسابقه‌ای استفاده میشد و نقش سرعت‌دهنده! در تعویض ضریب دنده را برعهده داشت اما در حال حاضر! این آپشن در بسیاری از خودروهای شهری معمولی که روزانه! با آنها سفر می‌کنیم و معمولا در بسیاری از خوردوهای! خارجی موجود در خیابان‌ها، وجود دارد.

اهالی حرفه‌ای خودرو در مورد این آپشن می‌گویند که! برای ۹۹ درصد افراد که قصدی برای تبدیل خودرو به! خودروی مسابقه‌ای ندارند، این آپشن لزومی نداشته! و هزینه اضافی برای آن نباید پرداخت شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *