سایت خبری خودرو 20

بررسی بی وای دی s7

بررسی بی وای دی s7

بی وای دی S7 در واقع یک نمونه به روز شده از S6 است! که تغییراتی را در ظاهر و در کابین تجربه کرده، تا حس بهتری به سرنشینان منتقل کند.! از نظر ابعاد این دو خودرو تفاوت چندانی ندارند و می توان گفت S7 کمی طویل‌ تر است.

khodro20.com
khodro20.com
khodro20.com

تغییرات در طراحی چراغ‌ های جلو و عقب، جلو پنجره، سپرها و گلگیرها از جمله بهبودهای بی وای دی S7 نسبت به مدل s6 می باشد.

 بی وای دی S6 نخستین نماینده شرکت کارمانیا بود! که به دلیل سیاست های اشتباه در تبلیغات و فروش تا حدودی ناشناخته باقی ماند! و بازار فروش ضعیفی داشت! و حالا این شرکت اقدام به مونتاژ بی وای دی S7 کرده است، که نمونه فیس لیفت شده! و پیشرفته تر بی وای دی S6 میباشد.

بی وای دی S7 بر روی همان پلتفرم بی وای دی S6 ساخته شده است! اما در ظاهر چراغ ها ، سپرجلو ، جلو پنجره ، سپر عقب و چراغ های عقب و در آخر طرح رینگ های اسپرت تغییرات مثبتی را تجربه کرده اند، که نتیجه این فیس لیفت هوشمندانه به وجود آمدن طراحی پر قدرت و جذاب در ظاهر بی وای دی S7 است.

.

بی وای دی S7 در داخل کابین طراحی مشابه کراس اوور های لوکس دارد و روکش چرم مصنوعی ، قطعات طرح چوب و مانیتور ۱۰٫۱ اینچی ظاهر مدرن و متفاوتی را به کابین بی وای دی S7 بخشیده است . بی وای دی جزء برند های با کیفیت است و بی وای دی S7 هم سطح کیفیت بالایی را به نمایش میگذارد و از دیگر ماشین های چینی هم سطح خودش از نظر کیفیت لول بالاتری را دارد و علاوه بر این به عنوان یک کراس اوور لوکس چینی بی وای دی S7 لیست آپشن تکمیلی را در داخل کابینش گنجانده است.

یکی از مهم ترین تغییرات بی وای دی S7 مولد قدرت آن است که از یک نمونه ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی به یک ۲ لیتری توربو تبدیل شده است که قدرت و گشتاور بالاتری را نسبت به گذشته تولید میکند و از سطح میانگین این کلاس هم اعداد و ارقام بیشتری را ثبت کرده است و این نیرو توسط یک گیربکس دوال کلاچ ۶ سرعته به چرخ های جلو بی وای دی S7 منتقل میگردد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *