سایت خبری خودرو 20

بهترین خودروی شرکت تویوتا

بهترین خودروی شرکت تویوتا

بهترین خودروی شرکت تویوتا

تویوتا سوپرا یکی از خودروی کوپه این شرکت ژاپنی بود که در سال ۲۰۰۲ علی رغم محبوبت فراوان برای همیشه از خط محصولات تویوتا خارج شد تا دوستداران این خودرو برای بازگشت آن سالها در انتظار بمانند . اما چند سالی است که تویوتا با همکاری بی ام و پروژه مشترکی را اجرایی نموده اند که خروجی این پروژه برای تویوتا به احتمال زیاد نسل جدید تویوتا سوپرا را تشکیل خواهد داد. در حقیقت تویوتا و بی ام و پلت فرم مشترکی را طراحی کرده اند که بی ام و قرار است نسل جدی بی ام و Z4 را بر روی این خودرو بنا کند.

تویوتا سوپرا جدید

اما تصاویر جاسوسی متعددی از تویوتا سوپرای جدید منتشر شده، که نشان می دهد این خودرو مراحل پایانی تست های جاده خود را طی کرده و بزودی رونمایی خواهد شد. همچنین تویوتا در حساب توییتری و همچنین با ارسال ایمیل عبارت “بازگشت افسانه”را بکار برده و عنوان داشته است در نمایشگاه خودروی ژنو این شرکت یک خودروی اسپرت را به نمایش می گذارد.

تویوتا سوپرا جدید

کارشناسان اعتقاد دارند که این خودرو اسپرت! همان تویوتا سوپرا خواهد بود که بعد! از مدتها به نمایش گذاشته خواهد شد. چرا که تیزری! که تویوتا همراه با این عبارت در حساب توییتری! خود منتشر کرده خودروی اسپرتی را نشان! می دهد که با تصاویر جاسوسی گرفته تطبیق دارد.! اما به هر حال هنوز این موضوع قطعیت نیافته و امکان! دارد تویوتا در این نمایشگاه یک مدل مفهومی خاصی! را رونمایی کند که قرار است در آینده نسخه تجاری آن روانه بازار شود.

برای روشن شدن این موضوع باید تا ۶! مارس و آغاز بازگشایی نمایشگه ژنو منتظر ماند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *