سایت خبری خودرو 20

جشنواره رمضان شرکت مدیران خودرو

جشنواره رمضان شرکت مدیران خودرو

جشنواره رمضان شرکت مدیران خودرو

قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S Sport – ویژه خریداران مدیران خودرو

افرادی که از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ با مراجعه به یکی از نمایندگی های مدیران خودرو اقدام به خرید هر یک از محصولات ام وی ام نمایند (به شرط دریافت و پلاک خودرو) در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S Sport شرکت داده خواهند شد. این جایزه شامل کلیه خرید های نقدی و اقساطی خواهد بود. نکته: جایزه در نظر گرفته شامل مشتریان استفاده کننده از شرایط فروش گروهی نمی‌شود.

قرعه کشی ۱۵ جایزه نفیس- ویژه بازدیدکنندگان مدیران خودرو

همچنین به منظور قدردانی از بازدیدکنندگان! گرامی برای حضور در نمایندگی های مدیران خودرو و بازدید از محصولات! ام وی ام، کلیه افرادی که از تاریخ ۲۷ اردیبهشت! تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ اقدام به بازدید از! نمایندگی های مدیران خودرو می نمایند (بدون این که نیاز باشد نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند) در قرعه کشی ۱۵ جایزه (پاوربانک+استارتر خودرو) شرکت داده می شوند.لازم به ذکر است که قرعه کشی برای انتخاب برندگان هر دو روز یک بار انجام می گیرد.

جام فوتسال رمضان -ویژه مشتریان فعلی مدیران خودرو

مدیران خودرو به منظور قدردانی از مشتریان گذشته! ، از کلیه افرادی که در قدیم اقدام به خرید خودرو نموده اند،! دعوت می شود در مسابقات فوتبال داخل سالن! جام رمضان که به ابتکار شرکت! مدیران خودرو برگزار می گردد شرکت کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *