سایت خبری خودرو 20

خودروهای رنو در ایام نوروز بی نیاز از سرویس امداد بودند.

خودروهای رنو در ایام نوروز بی نیاز از سرویس امداد بودند.

خودروهای رنو در ایام نوروز بی نیاز از سرویس امداد بودند.

بالغ بر ۴۰ دستگاه خودروی امداد و نگین سرویس در کنار ۳۰ نمایندگی فعال نگین خودرو طی مدت تعطیلات امسال، درحالی آماده خدمت رسانی به مشتریان رنو بود که به سبب کیفیت بالا، تکنولوژی به روز و نیز سازگاری فنی محصولات وارداتی رنو با اقلیم سرزمین ایران، آمار تماسهای برقرار شده با مرکز امدادرسانی و خدمات امدادی انجام شده توسط این شرکت تنها ۵۲ مورد گزارش شده است. این عدد با توجه به تعداد بیش از ۳۵ هزار خودروی رنوی تحت پوشش نگین خودرو که طی مدت سفرهای نوروزی در جاده های کشور در حال تردد بوده‌اند، برابر با یک دهم درصد کل و نزدیک به صفر تلقی می شود.

نکته جالبتر اینکه ۸۰ درصد از آمار مذکور، تنها مشکلات جزئی مربوط به خودروهاست که با یک بازدید فنی پیش از سفر قابل پیشگیری و رفع بوده است.

کمپین پیش از سفرهای نوروزی نگین خودرو !که شامل بازدید رایگان خودرو و تعویض روغن موتور رایگان بوده! است در اسفندماه سال گذشته، توسط شبکه! گسترده نمایندگان و خدمات پس از! فروش شرکت برگزار شد و با استقبال بسیار چشمگیر دارندگان خودروهای رنو قرار گرفت.!

شماره تماس ۱۵۰۳ بصورت شبانه روزی آماده! پاسخگوئی و خدمت رسانی به مشتریان شرکت نگین! خودرو در حوزه درخواست سرویسهای امدادی و انجام !سرویس های دوره ای در محل، توسط !نگین سرویس می‌باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *