سایت خبری خودرو 20

قیمت پژو ۲۰۰۸ ایکاپ اعلام شد. آیا پژو ۲۰۰۸ ارزش خرید دارد؟

قیمت پژو ۲۰۰۸ ایکاپ اعلام شد

یکه زارع در ادامه اعلام کرد قیمت هر دستگاه پژوی ۲۰۰۸ با دلار ۳۷۰۰ تومان حدود ۹۹ میلیون تومان است! و با همین قیمت خودروهای ثبت‌نام شده به مشتریان تحویل داده می‌شود.! وی تاکید کرد در صورتی که عوامل موثر بر قیمت تمام شده به ویژه نرخ ارز نسبت به شرایط کنونی ثابت بماند و تغییر نکند،! در آغاز تحویل، پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

آیا پژو ۲۰۰۸ ارزش خرید دارد یا خیر ؟

پژو ۲۰۰۸ که به ماشین پسا برجامی ایران خودرو معروف است! دو سه روزی است که پیش فروشش آغاز شده است! در حالی که قیمت قطعی این ماشین هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

پژو ۲۰۰۸ های تولید شده در ایکاپ از قوی ترین موتور عرضه شده! بر روی پژو ۲۰۰۸ بهره میبرند و با وجود اینکه نمونه های مونتاژی این ماشین از حذف بعضی از آپشن ها رنج میبرند اما هنوز هم پژو ۲۰۰۸ از نظر آپشن ماشین تقریبا خوبی است . پژو ۲۰۰۸ در کلاس کراس اوور های جمع و جور قرار دارد! اما از نظر فنی از یک پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربوشارژر بهره میبرد! که قدرت ۱۶۵ اسب بخار را برای این ماشین به وجود میاورد! و گشتاور ۲۴۰ نیوتن متری ماشین هم در ترکیب با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک پژو ۲۰۰۸ بازده خوبی برای این ماشین به وجود آورده اند.

در ساخت پژو ۲۰۰۸ از تکنولوژی خوبی استفاده کرده اند! که به طور مثال میتوان پلتفرم PF1 یا تکنولوژی I-COCKPIT در شکل گیری کابین ماشین را نام برد! که مزایای زیادی به وجود آورده اند.

با وجود همه این تعریف هایی که از این ماشین تازه وارد یعنی پژو ۲۰۰۸ کردیم! هنوز قیمت قطعی این ماشین مشخص نیست! و همه این خوبی ها زمانی ارزش پیدا میکند، که ما برای سوار شدن پژو ۲۰۰۸ رقمی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را پرداخت کنیم.

پژو ۲۰۰۸ با قیمت زیر ۱۰۰ میلیون تومان بهترین ماشین در میان رقبای خود میشود! و  ارزش خریدش تا حد زیادی بالا میرود! اما اگر این ماشین هم قیمت گذاری صحیحی نداشته باشد! و بالای رقم ۱۰۰ میلیون تومان بهای این پژو ۲۰۰۸ باشد ما پیشنهاد میکنیم که ماشین های رقیب پژو۲۰۰۸ بیشتر توجه داشته باشید .

 شرایط فروش پژو۲۰۰۸ اعلام شد 

 به گزارش ایکوپرس، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: پیش فروش سه محصول جدید پژو ۲۰۰۸، تندرپلاس و دناپلاس در روز پنج شنبه اول تیر ماه برای شماره کد ملی زوج و شنبه سوم تیر ماه برای شماره کد ملی فرد خواهد بود.

 مهندس هاشم یکه زارع با بیان این که هر کد ملی فقط قادر به ثبت نام یک دستگاه خواهد بود،! اظهار کرد: امکانی در سامانه فروش اینترنتی ایجاد خواهد شد! تا تمام مشتریان از فرصت یکسان برخوردار باشند،! ضمن اینکه این ثبت نام فاقد امکان صلح است.

 مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که مبلغ پیش پرداخت، برای محصول۲۰۰۸ مبلغ۶۰ میلیون تومان است، یادآور شد: نرخ سود مشارکت در این طرح ۱۵درصد و نرخ سود انصراف نیز ۱۲درصد است.

  قیمت احتمالی پژو۲۰۰۸ تا این لحظه ۹۸ تا ۱۰۴ میلیون تومان میباشد .

.

براساس اعلام معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ماشین پژو ۲۰۰۸ از دی ماه سال ۱۳۹۵ وارد بازار ایران شد.! خودرو پژو ۲۰۰۸ توسط شرکت مشترک تازه تاسیس ایران خودرو! و  پژو به نام شرکت ایکاپ تولید خواهد شد! لذا این خودرو دارای استاندارد های روز جهانی و اروپا می باشد.! با توجه به اینکه ماشین پژو ۲۰۰۸ تحت نظر شرکت ایکاپ در سالن مجزایی که برای آن تهیه و آماده شده است! که دارای کیفیتی مناسب است تولید میگردد.

شرکت ایکاپ با توجه به قرارداد منعقد شده با سازمان صنایع و وزارت صنعت و معدن خودرو های پژو۲۰۰۸ ، پژو ۳۰۱ و پژو ۲۰۸ را تولید میکند که اولین محصول تولیدی این شرکت پژو ۲۰۰۸ است.
قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ بر اساس آپشن  و نوع گیربکس دنده ای و اتومات آن قیمتی بین ۹۰ تا۱۰۰ میلیون خواهد داشت.

این خودرو در ابتدا با ۴۰%  تولیدی داخل می باشد که این ظرفیت به مرور افزایش و به ۸۰% خواهد رسید.
طبق برنامه ریزی های انجام شده ۳۰% از تولید پژو۲۰۰۸ جهت صادرات در نظر گرفته شده است.

وی گفت : این قرار داد منعقد شده بین دو شرکت این خودرو و پژو فرانسه برد- برد خواهد بود و به نفع هر دو طرف و تمام مصالح و منافع ایران خودرو در این قرار داد لحاظ شده و به محصولاتی با تکنولوژی جدید و قیمت مناسب دست خواهیم یافت و قادر خواهیم بود با پلت فرمهایی که پژو در اختیار ما قرار می دهد محصولات جدیدی تولیدی کنیم.

.

پژو ۲۰۰۸ که جدیدترین ماشین شرکت پژو در حال حاضر در ایران است! مدتی است که بر روی خط تولید قرار گرفته و به زودی هم پیش فروش این ماشین آغاز میگردد.

پژو ۲۰۰۸ هایی که در بازار ایران عرضه میشوند، جدیدترین نمونه این ماشین هستند! که تغییراتی از جمله فیس لیفت را تجربه کرده است، تا به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

از نظر ظاهری پژو ۲۰۰۸ ماشین جذاب و مدرنی است! و با توجه به کلاس ماشین طراحی جالب و خوبی دارد! که هم به خوبی امضاء پژو در سبک طراحی ۲۰۰۸ را نشان میدهد و هم باعث شده است تا طیف زیادی از مردم با دیدن پژو ۲۰۰۸ به این ماشین حس خوبی پیدا کنند.

در داخل کابین پژو ۲۰۰۸ به خوبی هماهنگی طراحی کابین ماشین با ظاهر پژو ۲۰۰۸ احساس میشود! و این نکته مثبت حس خوبی از قرارگیری در کابین این ماشین به شما میدهد! چون علاوه بر طراحی اسپرت و جذاب و کاربردی با توجه به قیمت ماشین کیفیت ساخت پژو ۲۰۰۸ مناسب است ،! آپشن های خوب و تقریبا کاملی به کار رفته است! و از همه مهم تر کیفیت متریال به کار رفته در ساخت اجزاء و ادوات کابین ماشین با کیفیت است و شما را راضی نگه میدارد.

در بخش فنی پژو ۲۰۰۸  با قوی ترین پیشرانه به ایران آمده است تا بتواند خود را در برابر رقبایش اثبات کند! و موفق هم میتواند عمل کند! زیرا قدرت بیشتری دارد، مصرف سوخت پژو ۲۰۰۸ کاملا اقتصادی است! و از همه مهم تر قابلیت های حرکتی پژو ۲۰۰۸ با توجه به موتور و گیربکس خوب این ماشین از رقبایش برتر است.

پژو ۲۰۰۸ ذاتا یک ماشین اسپرت و جوان پسند است! و سیستم تعلیق این ماشین هم بر همین اساس طراحی شده است! تا در هنگام حرکت های ناگهانی و مانور های سنگین به خوبی از پس کنترل این ماشین بر بیایید اما برای یک خانواده هم این ماشین سواری اش مناسب است! و در کل سواری با پژو ۲۰۰۸ هندلینگ خوبی به همراه دارد! و افراد مختلف هم حس سواری با این ماشین را می پسندند .

 قیمت پژو۲۰۰۸ توسط مدیر عامل ایران خودرو اعلام شد 

جناب آقای یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو، در جواب برخی نمایندگان مجلس اعلام کرد: زمانی که قیمت اولیه این خودرو را اعلام کردیم قیمت دلار ۲۷۰۰ تومان بود اما قیمت دلار هم‌اکنون ۳۷۰۰ تومان است وما بر اساس قیمت جدید دلار قیمت خودرو را اعلام می کنیم .

یکه زارع در ادامه اعلام کرد قیمت هر دستگاه پژوی ۲۰۰۸ با دلار ۳۷۰۰ تومان حدود ۹۹ میلیون تومان است و با همین قیمت خودروهای ثبت‌نام شده به مشتریان تحویل داده می‌شود . وی تاکید کرد در صورتی که عوامل موثر بر قیمت تمام شده به ویژه نرخ ارز نسبت به شرایط کنونی ثابت بماند و تغییر نکند، در آغاز تحویل، پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

صادارات پژو۲۰۰۸ به بازارهای منطقه

در ادامه عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صادرات ۱۰ هزار دستگاهی ۲۰۰۸ توسط ایران‌خودرو نیز خبر داد و گفت: با توضیحاتی که یکه‌زارع داد مشخص شد ایران‌خودرو در آینده نزدیک ۲۰% کل تولیدات خود را به بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی صادر خواهد کرد.

قیمت پژو ۲۰۰۸ رو به افزایش – به روز رسانی در تاریخ ۲۳ مهر ماه ۹۶

با توجه به اعلام ایران خودرو قیمت پژو ۲۰۰۸ در دعوتنامه ها ، با قیمت ۱۰۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان ذکر شده بود.

که البته به خریداران مرحله اول ۵ میلیون تومان تخفیف داده شد! که با احتساب ارائه سود مشارکت ۱۵ درصدی که به پیش پرداخت های ۶۰ میلیون تومانی داده است! قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ برای خریدران ۹۷ میلیون تومان درآمده است! و با این وجود فروشندگان پژو ۲۰۰۸ قیمت آن را در بازار آزاد ۱۲۲ تا ۱۲۴  میلیون تومان عنوان می کنند.

تحویل پژو ۲۰۰۸ آغاز شد – به روز رسانی در تاریخ ۲۵ مهرماه ۹۶

گروه خودروسازی ایران خودرو اعلام کرد! دعوتنامه خریداران پژو ۲۰۰۸ با موعد تحویل مهر ماه ۹۶ آغاز شده، و طبق برنامه ریزی انجام گرفته خودروی پژو ۲۰۰۸ را در زمان مقرر به مشتریان تحویل می دهیم.

در حال حاضر قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار آزاد معادل ۱۲۰ میلیون تومان می باشد.

قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار خودرو کاهش یافت – به روز رسانی در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۹۶

با توجه به تحویل پژو ۲۰۰۸ در این روزها و زیاد شدن نسبی تعداد این خودرو در بازار،! قیمت کاذب پژو ۲۰۰۸ روند رو به کاهش به خود گرفته است.

در اولین سری تحویل پژو ۲۰۰۸ که چندی پیش از سوی ایران خودرو صورت گرفت،! این خودرو با ارقام عجیبی در بازار قیمت گذاری شد.! به طوریکه قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازار به ۱۳۰ میلیون هم رسید.

با تحویل پژو ۲۰۰۸ قیمت این خودرو روند نزولی به خود گرفته است! در حالیکه از قیمت ۱۳۰ به ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در صبح امروز رسیده است.

پیش بینی می شود با روند تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان پژو ۲۰۰۸ ،! باز هم شاهد کاهش قیمت این خودروی پر سر وصدا در بازار آزاد باشیم.

مالیات نقل و انتقال پژو ۲۰۰۸ تعیین شد – به روز رسانی در تاریخ ۶ آبان ماه ۹۶

سازمان امور مالیاتی ، میزان مالیات نقل و انتقال خودروی پژو ۲۰۰۸ اتوماتیک ۱۶۰۰ سی‌سی توربو را اعلام کرد.

مالیات نقل و انتقال خودروی هاچ‌ بک پژو ۲۰۰۸ اتومات با موتور ۱۶۰۰ سی‌سی مدل ۹۶ معادل ۹۱۵ هزار تومان تعیین شده است.

شایان ذکر است! این مبلغ مالیات برای پژو ۲۰۰۸ بر مبنای !بهای فروش ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی این خودرو است.

روند تولید پژو ۲۰۰۸ با کندی پیش می رود – به روز رسانی در تاریخ ۱۳ آبان ماه ۹۶

بنابر گزارش اعلامی از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت،! طی هفت ماهه نخست سال جاری تنها ۴ دستگاه پژو ۲۰۰۸ در ایران خودرو به تولید رسیده،! این در حالی است که ایران خودرو در تابستان امسال !۱۶ هزار دستگاه از پژو ۲۰۰۸ را پیش فروش کرده است.

بر همین اساس طبق وعده ای که ایران خودرو در خصوص ۲۰۰۸ های ثبت نامی داده است! باید طی ۱۲ ماه (از شهریور ۹۶ تا پایان مرداد ۹۷)  پژو ۲۰۰۸ به مشتریان تحویل داده شود! و در نتیجه شرکت ایران خودرو! برای تحقق این برنامه نیاز به تولید ماهانه یک هزار و ۳۵۰ دستگاه ۲۰۰۸ دارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *