سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی اسمارت اسمارت فورفور ۲۰۱۶-۲۰۱۷

معرفی کلی اسمارت اسمارت فورفور ۲۰۱۶-۲۰۱۷

برادر بزرگ تر اسمارت فورتو، اسمارت فور فور است که بر عکس برادر کوچک تر خود یک ماشین موتور جلو / دیفرانسیل جلو است. این نسل از اسمارت فور فور که در ایران حضور یافته است نسل دوم این ماشین میباشد و نسل اول هم حد فاصل سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ به تعداد محدودی تولید شد . از نظر ساخت ، کیفیت ، آپشن و بسیاری از دیگر موارد اسمارت فورتو و اسمارت فورفور کاملا مشابه هستند و با هم از قطعات مشترکی بهره میبرند و اصلی ترین تفاوت این دو ماشین در نکات ریز ساخت ماشین و وجود دو در اضافه در قسمت عقب برای سرنشینان عقب است که باعث شده است تا حدودا ۸۰ سانتی متر به طول کلی ماشین اضافه شود. با وجود وزن بیشتر و طول بلندتر این ماشین نسبت به برادر کوچک تر خود هنوز هم اسمارت فورفور ویژگی های جذاب اسمارت فورتو را دارد و سعی شده است تا به همان اندازه اسمارت فورتو ماشین جذاب و دوست داشتنی باشد. اگر خانواده جوان و کم جمعیتی هستید و به کیفیت ماشین خود اهمیت میدهید اسمارت فورفور انتخاب مناسبی برای شما است و این ماشین لذت بالایی را برای شما به فراهم میاورد.

نکات مثبت اسمارت اسمارت فورفور

نقاط مثبت اسمارت فورفور: جمع و جور کاربردی بودن ، مصرف سوخت اقتصادی ، کیفت بالا

نکات منفی اسمارت اسمارت فورفور

نقاط منفی اسمارت فورفور : قیمت گران ، بالا بودن هزینه های نگهداری ، ارزش خرید پایین با توجه به قیمت ، فضای کم بار و سرنشینان عقب

امنیت

اسمارت فورفور از لحاظ ایمنی در بالاترین سطح قرار دارد.

نقد کارشناسان

ماشین های اسمارت در ایران با قیمت بسیار بالایی با توجه به رقبای این ماشین در بازار عرضه میشوند و از آنجایی که اسمارت برای نخستین بار است که به طور رسمی وارد کشور شده است و کمی در بازار برای مردم نا شناخته است. فروش بالایی برای این ماشین انتظار نمیرود و دلیل منطقی هم برای خرید اسمارت وجود ندارد؛ مگر اینکه شما شیفته ظاهر این ماشین شده باشید، یا علاقه بسیاری به ماشین های جمع و جور خیلی کوچک داشته باشید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *