سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی برلیانس H320 1394-1397

معرفی کلی برلیانس H320 1394-1397

 هاچ بك چینی برلیانس که H320 نام دارد، در دو مدل دستي و اتوماتيك درسایپا و پارس خودرو توليد میشود. اين محصول به دليل ظاهري جوان پسند و امكانات و همچنین تجهيزات مناسب رفاهي، مي تواند گزينه مناسب براي قشر جوان جامعه محسوب شود.

کات مثبت برلیانس H320

قیمت رقابتی – طراحی مناسب – کیفیت ساخت مطلوب نسبت به تمامی رقبای چینی.

نکات منفی برلیانس H320

کوچک بودن فضای کابین – ایمنی ضعیف – کشش و بازده پایین – گیربکس ضعیف. بازار خرید وفروش بسیار ضعیف نمونه های دست دوم – افت قیمت بالا درهنگام فروش –

امنیت

نقد کارشناسان

برلیانس H320 دراین بازه قیمتی رقبای بسیار قدرتمندی مانند پژو ۲۰۷ و رنو ساندرو دارد و این دو رقیب گردن کلفت در حال حاضر اجازه نفس کشیدن به این چینی خوش استایل را نمیدهند . برلیانس H320 در ابتدای ورودش به بازار خودروی ایران به فروش بسیار خوبی دست پیدا کرد . دلیل این فروش خوب بدون شک ظاهر جذاب و آپشن های قابل قبول برلیانس H320 بود . برلیانس H320 در بلند مدت نشان داد که ماشین قابل اعتمادی نیست و از لحاظ فنی حرف زیادی برای گفتن ندارد . برلیانس H320 کیفیت ساخت نسبتا خوبی نسبت به رقبای چینی خود دارد ولی بدون شک از لحاظ فنی از پژو۲۰۷ و رنو ساندرو پایین تر است . بازار خرید وفروش برلیانس H320 تقریبا ۱ سالی است که اوضاع مناسبی ندارد و در هنگام فروش ماشین مالک خودرو کاملا اذیت میشود . افت قیمت برلیانس H320 مانند رقبای هم وطنش زیاد است و این مورد کاملا محسوس و آذار دهنده است .در پایان باید گفت برلیانس H320 در برابر رقبای چینی خودش وضعییت مناسبی دارد ولی اگر برلیانس H320 را با ساندرو و پژو۲۰۷ مقایسه کنیم بدون شک بهترین گزینه های خرید در رنج قیمتی ۵۰ تا ۵۸ میلیون این دو فرانسوی محبوب و پرفروش در بازار ایران میباشند .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *