سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی ب ام و ایکس ۱-X1 2015-2017

معرفی کلی ب ام و ایکس ۱-X1 2015-2017

کوچکترین شاسی بلند بی ام و که با کد X1 شناخته میشود، نسل دومش در سال ۲۰۱۶ با کد اتاق F48 معرفی گردید و چند وقتی است که این زیبای آلمانی پا به جاده های کشورمان گذاشته است. بی ام و X1 جدید از پلتفرم مشترک با محصولات مینی و ماشین های جدید و پر طرفدار بی ام و سری ۲ اکتیو تورر و گرن تورر بهره می برد . بی ام و X1 جدید با کمک مهندسان توانا و با تجربه بی ام و در همه بخش ها پیشرفت های قابل توجهی داشته است، ولی یکی از مهم ترین بخش ها برای هر ماشین میانگین ایمنی است که بی ام و X1 جدید با ارتقاء شاسی و اتاق ماشین و تکنولوژی های مربوط به ساخت آن ایمنی این ماشین را تا حد زیادی افزایش داده است. بی ام و X1 جدید اکنون در تست های تصادف موسسات بین المللی نمره های بسیار خوب و قابل توجهی را دریافت کرده است. سیستم‌های استانداردی چون کنترل کشش داینامیک، کنترل پایداری داینامیک، کنترل ترمز در پیچ، دستیار ترمز خشک، برنامه‌های TeleService و  Assist eCall، در کنار آپشن‌هایی چون سیستم کاهش اثر برخورد شهری و هشدار انحراف از خط و هشدار برخورد از جلو همراه با هشدار عابر پیاده از جمله امکانات ایمنی ب‌ام‌و X1 جدید به شمار می‌روند که بی ام و X1 را از نظر ایمنی نسبت به رقبای خود ماشین بهتر و کامل تری میسازد. بی ام و X1 جدید به لطف تغییرات در طراحی بدنه اش اکنون در کابین ماشین جادارتری نسبت به قبل شده است و با توجه به اینکه از بهترین متریال در ساخت بی ام و X1 استفاده شده است و طراحی داخلی این ماشین تا حد زیادی با ماشین های رده بالای بی ام و تشابه دارد، بی ام و X1 اکنون از هر دیدگاهی که به آن بنگریم کامل ترین ماشین کلاس خود است . در بخش فنی دیگر از پیشرانه شش سیلندر خورجینی بر روی بی ام و X1 خبری نیست و در بعضی از کشور ها هم این ماشین به صورت دیفرانسیل جلو عرضه میشود. اما انقدر مهندسان بی ام و در ساخت X1 جدید حساسیت به خرج داده اند که این ماشین حتی از گذشته هم لذت بخش تر شده است. بی ام و X1 جدید که یک سنت شکن در میان ماشین های بی ام و است بالاترین مدلش در ایران عرضه شده است و پرشیا خودرو این ماشین را با خدمات پس از فروش ویژه ای به بازار عرضه میکند تا بیش از پیش بی ام و X1 جدید عرصه را بر رقبایش تنگ کند.

نکات مثبت ب ام و ایکس ۱-X1

نقاط مثبت : کابین جادار ، هندلینگ عالی ، شتاب خوب ، مصرف سوخت اقتصادی ، خدمات پس از فروش خوب ، سطح عالی تجهیزات ایمنی و رفاهی

نکات منفی ب ام و ایکس ۱-X1

نقاط منفی : سواری خشک ، کاهش قدرت ماشین نسبت به نسل پیشین

امنیت

نقد کارشناسان

اگر دوست دارید که صاحب یک بی ام و قد بلند شوید که نسبت به دیگر شاسی بلند های بی ام و قیمت معقول تری داشته باشد و در عین حال هم بتواند با نمونه های دست دوم بی ام و های شاسی بلند رده بالاتر رقابت کند، قطعا بی ام و X1 جدید ماشین مناسب شما است. از هر دیدگاهی این ماشین را بسنجید نسبت به گذاشته یک قدم بزرگ رو به جلو بوده است و با این ماشین در بحث طراحی ، ابعاد ، آپشن ، شتاب ، مصرف سوخت و هر آنچه که فکرش را بکنید حرف های زیادی برای گفتن دارید و بی ام و X1 جدید در محدوده ۳۰۰ الی ۳۳۰ میلیون تومان یک انتخاب بسیار عاقلانه و یک ماشین جذاب و دوست داشتنی میباشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *