سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی تویوتا سولارا ۲۰۰۶-۲۰۰۷

معرفی کلی تویوتا سولارا ۲۰۰۶-۲۰۰۷

مدل تویوتا سولارا برای مشتریان ایران چندان شناخته شده نیست زیرا تنها تعداد نسبتا محدودی از آن به بازار داخلی راه یافته است. خودرو سولارا در واقع همان مدل کوپه کمری است و اتفاقا در برخی از کشورها با نام کمری کوپه شناخته می‏شود. فضای ردیف عقب علیرغم کوپه بودن، نسبتا جادار و راحت است و کیفیت ادوات داخلی آن نیز در نوع خود، قابل قبول است. سولارا نیز مانند دیگر مدل‏های لوکس تویوتا، سواری نرم و آرامی دارد و طراحی ظاهری آن، متفاوت و جالب توجه است. مهم ترین مشکل این مدل، کمیاب بودن قطعات آن است.

نکات مثبت تویوتا سولارا

لوکس بودن سواری در یک خودروی اقتصادی ، طراحی داخلی و خارجی جذاب ، امکانات رفاهی و ایمنی مناسب حتی در مدل پایه ، شتاب و سرعت مناسب نسبت به وزن و قدرت ، ضریب پسار پایین و در نتیجه پایداری بهتر

نکات منفی تویوتا سولارا

آن طور که انتظار می رود حس رانندگی اسپرت ندارد ، کم بودن قطعات ، متوسط بودن سطح عملکرد ، محدود بودن دید عقب ، نفوذ صدای باد به داخل کابین

امنیت

تویوتا سولارا که بر روی پلت فرم کمری شکل گرفته در واقع همان کمری کوپه می باشد که به علت تعداد واردات کم یکی از خودروهای خاص و ناشناخته کشور می باشد ، سولارا از نظر امنیت خودرویی خوب به نظر میرسد که گرفتن ۵ ستاره از موسسه NHTSA گواهی بر این مسئله می باشد.

نقد کارشناسان

سولارا در واقع همان کمری کوپه تویوتا است که برای جوانتر ها ساخته شده . از این خودرو به تعدادی کمی وارد کشور شده و در نتیجه پیدا کردن قطعات برای آن کار راحتی نیست !

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *