سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی تویوتا لندکروز ۲۰۱۰-۲۰۱۳

معرفی کلی تویوتا لندکروز ۲۰۱۰-۲۰۱۳

مدل‏های جدید تویوتا لندکروز از لحاظ طراحی ظاهری تفاوت اندکی با مدل‏های پیشین خود دارد. لندکروزر دارای دو مدل سپر بلند و سپر کوتاه است که در بازار ایران مدل سپر بلند طرفداران بیشتری دارد. موتور بهینه‏ شده و مصرف سوخت مناسب در مدل ۲۰۱۳ این خودرو جزو مزایای این خودرو محسوب می‏شود که لوازم تزیینی و جانبی بسیار گرانی دارد. اکثر مدل‏های وارد شده تویوتا لندکروز، ۶ سیلندر بوده ولی تعداد انگشت شماری از مدل‏های ۸ سیلندر آن نیز وارد شده است. ابعاد بزرگ بدنه، رانندگی را اندکی مشکل کرده ولی این مشکل با ۳ دوربین جانبی کاملا حل شده است.

نکات مثبت تویوتا لندکروز

شتاب گیری مناسب نسبت به وزن خودرو و حجم پیشرانه ، فضای داخلی جادار ، قابلیت حرکتی بالا با بهره مندی از قفل دیفرانسیل ، امکانات پیشرفته رفاهی ، طراحی عضلانی و قدرتمند نکات مثبت لندکروز می باشند

نکات منفی تویوتا لندکروز

قیمت غیر منطقی ، نفوذ بیش از حد صدای پیشرانه به داخل کابین تویوتا لندکروز

امنیت

تویوتا لندکروزر جدید که اندکی تفاوت با مدل های قبلی خود دارد در نگاه اول با توجه به ابعاد بزرگ بدنه کاملاً حس قدرت را منتقل می کند ، این سامورایی قدرتمند ۵ ستاره ایمنی از موسسه ANCAP را دریافت کرده است که در همراهی تجهیزات ایمنی و پایداری بسیار کارآمد و عالی در هر شرایط و سرزمینی امنیت سرنشینان را تضمین می کند.

نقد کارشناسان

اگر با قیمت بالای لندکروز نسل جدید کنار بیایید یکی  از بهترین گزینه های موچود در بازار است

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *