سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی تویوتا کمری ۲۰۱۵-۲۰۱۶

معرفی کلی تویوتا کمری ۲۰۱۵-۲۰۱۶

در سال ۲۰۱۵ تویوتا برای مدل کمری هیبریدی، دست به کاری زد که خودروسازان ایرانی حتی یک‌ پنجاهم آن را هم انجام نداده‌اند. تویوتا برای ساخت مدل ۲۰۱۵ کمری، ۲۰۰۰ قطعه جدید طراحی و تولید کرد. از ویژگی های تمامی نسل های کمری، استهلاک پایین وهزینه نگهداری منطقی میباشد. این مدل هیبریدی با مصرف سوخت مناسب و قدرت ۲۰۰ اسب بخاری و چهره ایی قابل قبول، خودرویی جذاب به نظر میرسد.

آن چه درمورد تویوتا کمری ۲۰۱۶ باید بدانید:

دلایل خاصی وجود دارد که تویوتا کمری عنوان یکی از خودروهای پرفروش سایز متوسط را به خود اختصاص داده است. این مدل به جهت داشتن اتاقک جادار، سواری راحت و قابلیت اطمینان عالی، شناخته شده است. تمام این خصوصیات در مدل سال ۲۰۱۶ نیز وجود دارد. بر طبق بررسی و بازید متخصصین و اطلاعاتی که رتبه بندی ها نشان می دهد، تویوتا کمری هیبرید یکی از بهترین خودروهای سواری ۴ سرنشین سایز متوسط موجود در بازار می باشد.

گرچه رقبایی با شمایل اسپرت و عملکرد مشابه، مانند مزدا۶ و فورد فوژن وجود دارند، اما اگر راحتی و سهولت مالکیت ملاک اصلی شما باشد، کمری به طور قطع نظرتان را به خود جلب خواهد نمود.

تویوتا کمری در رتبه بندی خودروهای سایز متوسط، به خاطر بهترین ترکیب و ساختار از دید بازدید کنندگان و متخصصین و نیز از نظر هزینه مالکیت درازمدت، رتبه ۱ را به خود اختصاص داده است. از این سری خودرو، از منظر هزینه ای که پرداخت می کنید، تویوتا کمری ۲۰۱۶ بهترین خودروی سایز متوسط  است.

طراحی داخلی کمری:

راحت ، آرام و جادار.

کمری ۲۰۱۶ خودرویی است جادار، با صندلی های جلوی راحت، همانند بسیاری از رقبای خود. آن چه کمری هیبرید را واقعا برجسته و عالی کرده، قسمت عقب خودرو می باشد. صندلی های عقب، بزرگ و جادار هستند و فضای مناسبی برای سرنشینان بلند قامت، به منظور قراردادن پاهایشان وجود دارد. مطمئنا برای خرید، خودروهای ۴ سرنشین بزرگتری با فضای صندلی عقب بیشتر، مانند تویوتا اوالون وجود دارند، اما  صندلی های عقب کمری در حدی جادار و راحت هستند، که شما نیازی به صرف هزینه بیشتر، برای خرید خودرویی بزرگتر احساس نخواهید کرد.

مزیت دیگر صندلی های بزرگ  تویوتا کمری، نصب راحت صندلی کودک بر روی صندلی عقب است. هرچند، زیرسری صندلی عقب کمری را نمی توان تنظیم کرد، که این خود می تواند در ایمنی بندهای ضامن صندلی کودک مشکل ساز باشد.

از دیگر مزایای کمری ساکت و آرام بودن آن است. شما هیچ مشکلی برای مکالمه با سرنشینانتان در شلوغی بزرگ راه ها و هنگام حرکت نخواهید داشت.

فضای صندوق عقب در کمری به طور متوسط بالای ۱۵٫۴ فیت مکعب است. کمری با استاندارد ۶۰/۴۰ دارای صندلی های عقب تاشوست که می تواند فضای بیشتری را برای قرار دادن وسایل در صندوق عقب فراهم کند.

نکات مثبت تویوتا کمری

مصرف سوخت مناسب – استهلاک پایین – آپشن های مناسب.

نکات منفی تویوتا کمری

قیمت تویوتا کمری هیبریدی به هیچ عنوان رقابتی نیست.

امنیت

 .پنج ستاره ایمنی از اروپا نشان دهنده امنیت بالای تویوتا کمری ژاپنی است

نقد کارشناسان

تویوتا کمری هیبریدی یک خودروی کم استهلاک و با کیفیت میباشد. تنها رقیب سرسخت تویوتا کمری هیبرید، هوندا آکورد می باشد. در سراسر دنیا تویوتا کمری بسیار محبوب است. اگر می خواهید خیالتان از رفتن به تعمیرگاه برای مدت زیادی راحت باشد، تویوتا کمری ۲۰۱۶ را انتخاب کنید. تنها نقطه منفی تویوتا کمری هیبرید ۲۰۱۶ قیمت بسیار بالای آن است. شما با ۲۳۰ میلیون می توانید هوندا آکورد ۲۰۱۶ هم خریداری کنید. اما عاشقان تویوتا، برای خرید این ماشین نگاهی به قیمت آن نینداخته و چشم بسته آن را انتخاب میکنند. در نهایت از میان این دو خودرو، هر کدام را که انتخاب کنید برنده هستید؛ و این انتخاب تنها به سلیقه ی شما بستگی دارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *