سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی رنو ساندرو استپ وی ۱۳۹۵-۱۳۹۶

معرفی کلی رنو ساندرو استپ وی ۱۳۹۵-۱۳۹۶

ساندرو استپ وی، از لحاظ ابعاد یک کراس اوور کوچک سایز کوچک است. رنو ساندرو استپ وی، نسبت به رنو ساندرویی که در حال حاضر در خیابان های شهر شاهد آن هستیم، چندین تفاوت دارد. رنو ساندرو استپ وی ۴ میلی متر افزایش طول و ۱سانتی متر افزایش عرض را تجربه کرده است. با توجه به کراس اوور بودن استپ وی، این خودرو ۱سانتی متر مرتفع شده و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب ۴۰۲۴ ،۱۷۵۳ و ۱۵۴۴ میلی مترشده است.

در نمای جلوی استپ وی، طراحی اسپرت تر و جذاب تری نسبت به مدل هاچ بک دیده می شود. استفاده از رنگ مشکی برای کاسه چراغ ها و تریم مشکی برای جلو پنجره حس خوبی را به بیننده القا کرده و به هیچ عنوان به شما حس سادگی بیش از اندازه رنو ساندرو هاچ بک را نمیدهد. فلاپ های مشکی استفاده شده در جلوی استپ وی به بهتر شدن ظاهر و عضلانی تر کردن استپ وی کمک شایانی کرده است و حتی موجب القای حس اسپرت بودن به بیننده شده و به شما اعلام میکند که با یک کراس اور کوچک طرف هستید.

فضای داخل کابین رنو ساندرو استپ وی به مقدار اندکی بزرگتر از رنو ساندرو شده، هر چند ظاهر خودرو تفاوتی پیدا نکرده است. در نهایت، نکته جالب این که قرار است استپ وی مجهز به کامپیوتر سفری شود.

نکات مثبت رنو ساندرو استپ وی

ابعاد مناسب خودرو برای استفاده شهری- مصرف سوخت مناسب- کیفیت ساخت خوب- استهلاک پایین

نکات منفی رنو ساندرو استپ وی

آپشن های خیلی کم-  استفاده زیاد از پلاستیک سخت در کابین

امنیت

نقد کارشناسان

رنو ساندرو استپ وی با این ظاهر و مشخصات فنی در این بازه قیمتی هیچ رقیبی ندارد و به راحتی تا مدت ها قادر به فرمان روایی خواهد بود. .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *