سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۳

معرفی کلی پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۳

پانامرا پورشه ، علیرغم دارا بودن ابعاد بزرگ و وزن نسبتا زیاد، هندلینگ و فرمان‏پذیری قابل توجهی داشته و از این لحاظ، اسپرت تر از دیگر رقبای خود به نظر می‏رسد. اگرچه پانامرا از لحاظ ویژگی‏های لوکس با خودروهایی چون بی ام و سری ۷ و مرسدس بنز S-Class مقایسه می‏شود اما در واقع نزدیک‏ترین رقیب آن از لحاظ کلاس ‏بندی، مرسدس بنز CLS است. در واقع پورش پانامرا برای افرادی مناسب بوده که طالب یک پورشه ۹۱۱ با چهار درب و دو صندلی اضافه در قسمت عقب هستند، البته به شرطی که با هزینه نگهداری و قیمت لوازم آن مشکلی نداشته باشند!

نکات مثبت پورشه پانامرا

طراحی فوق العاده ، شتاب عالی ، امکانات بسیار بالا ، ترمزهای بی نظیر و قابل اطمینان ار نقاط مثبت پورشه پانامرا میباشد.

نکات منفی پورشه پانامرا

هزینه نگهداری بسیار بالا ( سرویس های دوره ای )  ، قیمت بالای قطعات خودرو

امنیت

.پورشه پانامرا بالاترین حد ایمنی را برای شما فراهم نموده، این خودرو دارای ۵ ستاره ایمنی از اروپا میباشد

نقد کارشناسان

نخستین ماشین سدان ساخت پورشه که در کلاس فست بک قرار میگیرد پورشه پانامرا است که سال ۲۰۰۹ برای نخستین بار معرفی گردید . یکی از بازار های پر فروش پورشه پانامرا در دنیا ایران است که تقریبا از تمامی نسخه های این ماشین به تعداد زیاد وجود دارد . رقبای پورشه پانامرا در ایران ماشین هایی چون بنز s کلاس و ب ام و سری ۷ میباشند اما اگر از نظر ابعادی در نظر بگیریم مرسدس بنز CLS و ب ام و سری ۶ گرن کوپه اصلی ترین ماشین های رقیب پورشه پانامرا میباشند . پورشه پانامرا یک سوپر سدان فوق العاده سریع و لوکس است که مناسب افراد خانواده دار با عطش سرعت و شتاب و رانندگی تهاجمی است زیرا با خرید پورشه پانامرا شما یک پورشه ۹۱۱ خریداری کرده اید که ۴ در دارد و فضای بار و اتاق بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد . همانطور که درباره طراحی دیگر ماشین های پورشه هم گفتیم در مورد پانامرا هم باید بگوییم که اصالت در طراحی و پیروی کردن از یک مسیر خاص در طراحی به منظور حفظ میراث پورشه در پانامرا هم رعایت شده است و یک ماشین اسپرت و ۴ در با روح دیگر ماشین های پورشه را میبینیم . پورشه پانامرا در رنج قیمت و کلاس خود با ماشین های لوکس رقابت میکند و در کنار خاصیت اسپرت بودن ویژگی های لوکس زیادی را در خود گنجانده است مثلا هر آپشنی که در بخش ایمنی یا رفاهی به ذهن شما برسد پورشه پانامرا در خود گنجانده است یا از متریال فوقالعاده عالی با کیفیت ساخت بالا در کابین ماشین استفاده شده است . به طور کلی پورشه پانامرا یک ماشین فست بک لوکس با ویژگی های جذاب و المان های خانوادگی است که تا زمانی که شما بخواهید ماشین آرامی است اما هر زمان که اراده کنید به ذات اصلی خود یعنی پورشه ۹۱۱ برمیگردد و طعم خالص و واقعی هیجان را میتوانید تجربه کنید .

اگر از پس قیمت نجومی پورشه پانامرا بر می آیید در خرید آن شک نکنید ،پورشه پانامرا یک خودروی کامل از هر لحاظ است که میتواند تمامی نیاز های شما را برآورده کند .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *