سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی کیا پیکانتو ۲۰۱۶-۲۰۱۷

معرفی کلی کیا پیکانتو ۲۰۱۶-۲۰۱۷

کوچکترین عضو خانواده کیا، پیکانتو هاچبک است؛ که با طراحی جذاب و گیرای خود محبوب خانم‏ها شده است. بعد از ماتیز که انصافا یک خودروی ارزشمند در بازار ایران در این سگمنت بود، کیا پیکانتو نشان داد ارزش این سبک در بازار آشفته و شهرهای شلوغ ایران چقدر مهم است؛ و دیگر هیچ خودرویی با این کیفیت به ایران راه پیدا نکرده است. در حال حاضر شما میتوانید مدل ۲۰۱۶ پیکانتو را به ظاهری به مراتب جذاب تر و امکاناتی بیشتر از قبل خریداری کنید.

نکات مثبت کیا پیکانتو

طراحی جذاب – کیفیت بالای مواد داخل کابین پیکانتو۲۰۱۶ – مصرف سوخت مناسب کیا پیکانتو۲۰۱۶- عملکرد خوب سیستم تعلیق پیکانتو جدید – ارگونومی صندلی های پیکانتو و دید بیسار عالی راننده در پیکانتو ۲۰۱۶- ابعاد مناسب کیا پیکانتو برای مصرف شهری.

نکات منفی کیا پیکانتو

فضای بار کم پیکانتو – نفوذ صدای موتور به داخل کابین کیا پیکانتو۲۰۱۶٫

امنیت

پیکانتو با ۴ ستاره ایمنی از لحاظ ایمنی شرایط مناسبی دارد.

نقد کارشناسان

کیا پیکانتو یکی از با کیفیت ترین خودروهای کیا میباشد؛ که در سراسر دنیا فروش خوبی را تجربه کرده است. کیا پیکانتو۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ در بازه قیمتی ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان در بازار قابل خریداری میباشد. پیکانتو برای مصرف شهری بسیار فوق العاده است مخصوصا برای خانم ها یا افراد مجرد. پیکانتو جدید با ظاهری جذاب تر و امکانات بیشترگزینه ای بسیار جذاب برای مجردهاست. قیمت نمونه های صفر کیلومتر کیا پیکانتو در حدود ۸۰ میلیون تومان است؛ که مبلغ آن نسبت به ابعاد ماشین و حجم موتور آن بالاست. پیشنهاد ماشین۳ به شما خرید نمونه های کارکرده کیا پیکانتو ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ میباشد، که می توانید در بازه قمیتی ۵۵ تا ۶۵ میلیون تومان خریداری کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *