سایت خبری خودرو 20

معرفی کلی کیا کارنز ۲۰۰۸-۲۰۰۹

معرفی کلی کیا کارنز ۲۰۰۸-۲۰۰۹

کیا کارنز یک ام پی وی متوسط در محصولات کیا بوده که در حال حاضر نسل جدید آن در بازار‏های جهانی معرفی شده است.  خودرو کیا کارنز با ظرفیت ۷ سرنشین محصول خوبی برای بازار‏های اروپا به شمار می‏رود اما در ایران، ام پی وی‏ها جایگاه خود را پیدا نکرده‏اند.یکی از معایبی که به آن وارد بوده انتقال قدرت به چرخ‏های جلو است که با توجه به کاربری آن و نسبت قدرت به وزن جای کمی تامل دارد. صندلی‏های کیا کارنز راحت و فضای سر، شانه و پا در کارنز قابل قبول است.

نکات مثبت کیا کارنز

فضای داخلی جادار ، موقعیت خوب راننده و تسلط بر محیط اطراف ، قیمت مناسب ، مصرف سوخت مناسب

نکات منفی کیا کارنز

میدان دور زدن بسیار زیاد لازم دارد ، ترمز دستی بسیار قدیمی ، فاصله بسیار نزدیک پدالهای گاز و ترمز به یکدیگر ، انتقال قدرت به چرخ های جلو که برای این کلاس مناسب نمی باشد ، وزن سنگین

امنیت

“کارنز” که MPV متوسط کیا می باشد خودرویی ساده و مناسب به شمار می رود. فرهنگ استفاده از اسن کلاس بیشتر در آمریکای شمالی رواج دارد و کیا نیز این خودروها را برای آن بازار طراحی کرده است. “کارنز” از موسسه ایمنی EURONCAP 4 ستاره ایمنی دریافت کرده است.

نقد کارشناسان

کیا کارنز برای یک خانواده ایرانی که اهل مسافرت  میباشند بسیار مناسب است ، و در این بازه قیمتی  فقط کارنیوال برادر بزرگتر خود را به عنوان رقیب میبیند .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *