سایت خبری خودرو 20

نشانه های تصادفی بودن یک ماشین

نشانه های تصادفی بودن یک ماشین

نشانه های تصادفی بودن یک ماشین

قبل از خرید قطعی یک خودرو، لازم است که با مراجعه به ادارات راهنمایی و رانندگی، اطلاعاتی کامل در مورد خودرو، مالکیت آن و نیز سوابق تصادف آن به دست بیاورید. هرچند که حتی در صورت پاک بودن سابقه خودرو نیز تضمینی برای تصادفی نبودن آن وجود ندارد.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای فهمیدن این مسئله، مراجعه به یک صافکار معتمد یا کارشناسان مربوطه است تا نتیجه را پس از بررسی‌های دقیق اعلام کنند. هرچه باشد آنها تجربه بیشتری در این زمینه دارند و نظراتشان ‌کارگشاست. اما در صورتی که تمایلی به انجام این کار ندارید، می‌توانید با دنبال کردن نکات ۱۰ گانه‌ ما به یک حرفه‌ای بدل شوید.

۱. آثار رنگ در قسمت‌های خاص
خودروی تصادفی

فروشندگان متقلب، سعی دارند که معایب خودروی خود را به هر طریق ممکنی بپوشانند. ولی همین وسواس بیش از حد آنها، کار دستشان می‌دهد. اول از همه، نگاهی به رنگ سرتاسر خودرو بیندازید تا از یکدست بودن آن اطمینان حاصل کنید. همچنین لازم است که توجه ویژه‌ای نسبت به آبشش‌ها، گلگیر، درها و زه‌های آن داشته باشید؛ چراکه این‌ها، از معدود بخش‌هایی هستند که در صورت تعمیر و یا تعویض، مشخص می‌شوند. پس اگر رنگی غیر عادی را در این نقاط مشاهده کردید، علتش را جویا شوید و اگر قانع نشدید، از آن خودرو صرف نظر کنید.

۲. ناهماهنگی در بخش‌های جدا از شاسی
خودروی تصادفی

هماهنگی درها، صندوق عقب، کاپوت و گلگیرها !با سایر بخش‌های خودرو، امری ضروری است. پس لازم! است که آنها را موشکافانه‌تر بررسی کنید. مخصوصا! که محل اتصال این بخش ها با شاسی، از مهمترین بخش‌هایی! به شمار می‌روند که هرگونه تعمیر یا تغییر رنگ را! به نمایش می‌گذارند. پس با مشاهده کوچکترین مشکلی! در این بخش‌ها، علتش را جویا شوید؛ چراکه! خود کمپانی‌های خودروسازی، زمان زیادی را صرف یکدست و بی نقص بودن خودرو می‌کنند. بنابرین وجود هرگونه تفاوتی می‌تواند شبهه برانگیز باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *