سایت خبری خودرو 20

پیش فروش خودروی سیتروئن C3

پیش فروش خودروی سیتروئن C3

پیش فروش خودروی سیتروئن C3

سیتروئن C3 به عنوان یکی از پرفروشترین خودروهای سیتروئن با رکورد فروش ۳۰۰ هزار دستگاه تا تاریخ اکتبر ۲۰۱۶ ،اینک در ترکیب رنگی بدنه سفید / سقف قرمز و با پیشرانه ۱۶۵ THP و گیربکس اتوماتیک EAT6 در ایران تولید و عرضه میشود. سیتروئن سی ۳ اولین خودروی تولیدی شرکت سایپا سیتروئن حاصل همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری شرکتهای سیتروئن فرانسه و سایپا ایران میباشد که در کارخانه تولیدی کاشان به تولید می رسد.

برای اولین بار رونمایی از این مدل طی مراسمی! در آذر ماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه بینالمللی خودروی تهران! به انجام رسید و در حال حاضر جهت بازدید عموم! علاقمندان در مرکز تجاری ملل واقع! در خیابان فیاضی (فرشته) تهران به نمایش گذاشته شده است.! پیش فروش سیتروئن سی ۳ از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ راس! ساعت ۱۱ صبح و از طریق وبسایت ایرانیکار! و با پیش پرداخت ۶۰۰ میلیون ریال آغاز خواهد شد. سایپا سیتروئن از طریق! نمایندگی های منتخب خود تحویل خودروهای ثبت نامی! را از شهریور سال ۱۳۹۷ و بر اساس! اولویت ثبت نام به مشتریان محترم آغاز خواهد کرد . لازم به ذکر است قیمت قطعی خودرو C3 در زمان ارسال دعوتنامه رسما به خریداران محترم اعلام خواهد شد.

علاقمندان میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص! پیش فروش و ثبت نام به سایت رسمی سایپا سیتروئن به ادرس! : www.saipa-citroen.com و صفحه رسمی اینستاگرام! سایپا سیتروئن : www.instagram.com/saipa.citroen مراجعه نمایند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *