سایت خبری خودرو 20

گفت و گوی نماینده و مشتریان ایران خودرو با مدیران خدمات پس از فروش

به گزارش ايكوپرس به نقل از روابط عمومي ايساكو، در این گفت و گوها که در مجموع بیش از ده ساعت طول کشید، سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت ایساکو و شهرام صالحی، مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران پس از شنیدن موضوع های مطرح شده از سوی صاحبان امتیاز نمایندگی ها و مشتریان ایران خودرو، دستورات لازم جهت پیگیری این موارد را صادر کردند.

همچنین در هر جلسه، گزارشی از روند پیگیری موارد مطرح شده در جلسه پیشین نیز ارایه شد. ضمن اینکه درپاره ای موارد به ویژه موضوعات مربوط به نمایندگی های خدمات پس از فروش، تیم های کارشناسی ایساکو به شهرهای مختلف کشور اعزام شدند تا با استقرار دراین نمایندگی ها، فرایندهای بهبود ارایه خدمات به مشتریان ایران خودرو را اجرا کنند.

براساس این گزارش، دبیرخانه دایم ستاد پاسخگویی خدمات پس از فروش ایران خودرو، از اردیبهشت ماه سال جاری، آغاز به فعالیت کرده و مسیولیت پیگیری تماس های تلفنی را تا حصول نتیجه قطعی به عهده دارد و در پایان نتیجه اقدامات را به مخاطب اعلام خواهد کرد.

تحقق شعار ” ایران خودرو، خودروساز پاسخگو” هدفی است که در حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو با جدیت دنبال می شود و برای تحقق آن گفت و گوی مستقیم مدیران عامل شرکت های ایساکو و امداد خودرو ایران با نمایندگی های و مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو ادامه خواهد داشت.

گفت و گو با مشتریان ایران خودرو از طریق تماس های دریافتی مرکز پاسخگویی و امداد خودرو ایران به شماره ۰۹۶۴۴۰ انجام می شود و صاحبان امتیاز نمایندگی های خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز می توانند آمادگی و درخواست خود جهت برقراری این تماس مستقیم را از طریق ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۱۹۵۶۱۲۶۴ اعلام کنند

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *