سایت خبری خودرو 20

قیمت خودرو های پرفروش‌ داخلی اعلام شد

قیمت خودرو های پرفروش‌ داخلی اعلام شد

khodro20.com

قیمت امروز ۱۰ خودرو از پرفروش‌ترین‌های تولیدات داخلی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی، به نقل از خبرخودرو، قیمت سمند EF7 در بازار ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است، در صورتیکه که قیمت این خودرو درب کارخانه ۳۲ میلیون و ۱۹ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت پژو پارس LX کلاس ۱۵ در بازار ۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است! در صورتیکه قیمت درب کارخانه ۳۹ میلیون و ۴۶۸ هزارتومان فروخته شده است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX در بازار ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است! در حالی که قیمت درب کارخانه ۳۲ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان عرضه شده است .

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۷ در بازار ۴۱ میلیون تومان است! در حالی که درب کارخانه ۳۹ میلیون و ۶۹ هزار تومان به فروش رسیده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است! و همچنین درب کارخانه ۳۳ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان عرضه شده است.

قیمت پراید ۱۱۱ نیز در بازار ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است! در صورتی که درب کارخانه ۲۱ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان عرضه شده است.

قیمت ۲۰۷ دنده در بازار ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است! و درب کارخانه ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رفته است.

قیمت رنو ساندرو اتوماتیک نیز در بازار ۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است! و در صورتیکه درب کارخانه با قیمت ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

قیمت رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک در بازار ۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است! و درب کارخانه با قیمت ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رفته است.

قیمت تندر E2 در بازار ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است !و در حالی که درب کارخانه ۳۸ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان به فروش رسیده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *